O Kancelarii

Paralaksa tła
 

Kancelaria notarialna z pasją

 

Dowiedz się kim jestem


Doświadczony notariusz nie tylko wykonuje swoje obowiązki zgodnie z klauzulą prawa, ale przede wszystkim dba o najwyższe dobro swoich Klientów. Notariusz to funkcjonariusz publiczny, którego głównym celem jest zabezpieczanie interesów prawnych Klientów, dlatego też w swojej pracy powinien kierować się sumiennością i precyzją. Notariusz to także powiernik, któremu Klienci powierzają swoje tajemnice i problemy, dlatego ja zawsze dbam o pełną dyskrecję w trakcie prowadzenia sprawy, jak i po zakończeniu zlecenia.

Jestem notariuszem z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę Kancelarię notarialną w samym sercu Torunia, gdzie obsługuję Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Celem mojej pracy jest zabezpieczanie praw i słusznych interesów Klientów oraz innych osób, dla których dana czynność może wywoływać skomplikowane konsekwencje prawne. Moim głównym zadaniem, jako notariusza, jest zapobieganie sporom prawnym, które zazwyczaj kończą się przed Sądem powszechnym.

Zgodnie z art. 79 ustawy Prawo o notariacie z dnia 14 lutego 1991 roku , jako notariusz, jestem zobowiązana do dokonywania następujących czynności notarialnych: - sporządzanie aktów notarialnych; - sporządzanie aktów dziedziczenia; - sporządzanie poświadczeń; - doręczanie oświadczeń; - spisywanie protokołów; - sporządzanie protestów weksli i czeków; - przechowywanie pieniędzy, papierów wartościowych, dokumentów i danych na informatycznym nośniku danych; - sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów; - sporządzanie projektów aktów;

W prowadzonej przeze mnie Kancelarii notarialnej spotkacie się Państwo z miłą obsługą i profesjonalizmem. W najwyższym stopniu zadbam o rozwiązanie Państwa problemów i zabezpieczenie prawnych interesów, w zgodzie z literą prawa, korzystając z sprawdzonych rozwiązań legislacyjnych.

Moja Kancelaria notarialna jest miejscem, które łączy pragmatyzm, szybkie tempo działań i wyrozumiałość dla ludzkich problemów. Sprawię, że poczują się Państwo bezpiecznie.

Skontaktuj się ze mną


Jeśli masz pilną sprawę, lub chcesz uzyskać szybką poradę prawną, skontaktuj się ze mną

Kontakt